Nakon odigravanja finalnih utakmica, u petak 22.12.2017. godine, u sportskoj dvorani KŠC "Don Bosco" u Žepču, završen je 5. Božićni malonogometni turnir. U finalnoj utakmici su se sastale elipe ElchyTex/Gold i Župa Žepče, a nakon izvođenja penala, pobjednik Turnira je ekipa ElchyTex/Gold.

Treće mjesto su osvojili momci Ofenale/Bušići savladavši ekipu UPTZK.

Fair play ekipa je RK ŽEPČE, za najboljeg igrača proglašen je Josp Slišković, najbolji golman Nihad Mujčić, a najbolji strijelac bio je Dino Dizdarević.

U veteranskom dio+jelu turnira 1. mjesto osvojili su Bojna Andrija Tadić, 2. Fair Play, 3. Fenix /Sokoli, dok je 4. mjesto osvojila ekipa Papratnica.

Najbolji Igrač turnira Josip Jukić, najbolji golman Drago Bonić, dok je najbolji strijelac turnira bio Ivo Jukić.