Tehnoteka Žepče

Sportski savez općine Žepče i ove godine bira najbolje sportaše naše općine. Manifestacija izbora sportaša općine Žepče će biti održana 16. februara u Domu kulture Žepče, a nakon sjednice žirija Organizacioni i Upravni odbor će utvrditi dobitnike ovogodišnjih nagrada.

Rok za dostavljanje prijedloga za izbor najboljeg sportaša i sportskog kolektiva naše općine u 2017. godini istekao je protekle sedmice, a mogli su biti predloženi pojedinci i ekipe koje su u prošloj godini ostvarili najznačajnije rezultate na klupskim, prvenstvenim, državnim i međunarodnim takmičenjima.

Priznanja će biti dodijeljena u osam kategorija:

- Najuspješniji sportaš u muškoj konkurenciji
- Najuspješniji sportašica u ženskoj konkurenciji
- Najuspješniji mladi sportaš
- Najuspješnija mlada sportašica
- Najuspješnija ekipa u muškoj konkurenciji
- Najuspješnija ekipa u ženskoj konkurenciji
- Najuspješniji trener
- Najuspješniji sportaš/ica s invaliditetom

U kategoriji najuspješniji sportaš u muškoj konkurenciji nominovani su: Stjepan Malbašić RK Žepče, Ahmed Omerčević član NK Žepče i Ašir Mehmedović član OK Mladost.

Tri sportašice će se boriti za titulu najuspješnije sportašice općine Žepče u 2017. godini i to: Leonora Jakić KK Viktoria, Mia Matijević ispred KKK „550“ i Elena Augustinović ŽOK „Žepče“.

Nominovani u kategoriji najuspješniji mladi sportaš su: Valentin Marić ispred OK Mladost, Ante Dragičević Rukometni klub Žepče i Tomislav Barbarić ispred NK Žepče.

U kategoriji najuspješnija mlada sportašica nominovane su: ispred, KK Viktoria Josipa Adžić, Kajak kanu kluba „550“ Ivona Vranjković i Arduana Škapur ispred Ženskog odbojkaškog kluba Žepče.

Četiri sportska kolektiva su nominovana u kategoriji najuspješnija muška ekipa i to: Rukometni klub Žepče (juniori), Stolnoteniski klub Žepče (seniori), Nogometni klub Žepče (juniori) i Odbojkaški klub Mladost.

Nominovani u kategoriji najuspješnija ženska ekipa su tri kluba: Karate klub Viktoria (juniorke) –Leonora Jakić, Matea Radić i Josipa Adžić, Ženski odbojkaški klub Žepče (seniorke) i Kajak kanu klub „550“(K-4)- Ivona Vranjković, Franka Matijević, Klara Marković i Josipa Katić.

U kategoriji najuspješniji trener nominovani su Josip Klarić ispred Rukometnog kluba Žepče, Ivan Šupuković ispred Kajak kanu kluba „550“ i Hamzalija Halilić ispred Odbojkaškog kluba Mladost.

Nominovani u kategoriji najuspješniji sportaš/ica s invaliditetom su : Franjo Udovičić-HVIDRA, Ljilja Slišković ispred Udruženja paraplegičara i oboljelih od dječje paralize Zenica - Atletska sekcija, i Srećko Jorgić ispred Udruženja paraplegičara i oboljelih od dječije paralize Zenica - Atletska sekcija.

Manifestacija izbora sportaša općine Žepče će biti održana 16.februara u Domu kulture Žepče, a nakon sjednice žirija Organizacioni i Upravni odbor će utvrditi dobitnike ovogodišnjih nagrada.

(5 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Tel.:   +387 61 189 865

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: www.zepce.ba