FIS - Kolekcija jesen / zima 2017 Preduhitrite hladnoću sa STIHL kvalitetom!

Kajak-kanu klub "550" Žepče poslao nam je otvoreno pismo, zamolbu za pomoć za odlazak kajakašice Mie Matijević na Olimpijske nade -Račice  2017., čiji sadržaj u cijelosti prenosimo.

16. Državno prvenstvo u kajaku i kanuu na mirnim vodama održano je proteklog vikenda na Plivskom jezeru u Jajcu, gdje su učešće uzeli i kajakaši iz Kluba 550 Žepče. Na ovom prvenstvu ukupno je voženo 95 utrka, u kojima su naše Žepčanke osvojile 35 odličja.

Mladi BH kajakaši, predvođeni selektorom naše kajakaške reprezentacije Dejanom Šmitranom, otputovali su na Turnir olimpijskih mladih nada u Szeged u Mađarsku. Oni će od 23. do 25. ovog mjeseca veslati rame uz rame sa najboljim mladih kajakašima na svijetu, u njihovim kategorijama.

Na Državnom prvenstvu koje se održalo  20. i 21.8.2016. godine u Jajcu žepački kajakasi su zauzeli ekipno 4. mjesto. Iako imaju loše uvjete za veslanje i pomalo zastarjelu opremu, naši kajakaši su se kući vratili sa 30 medalja i jednim peharom.

Danas 12.08.2016. godine dio članova Kajak kluba "550" Žepče otputovao je u Petrinju na XIV Međunarodnu kajakašku regatu Lovrenčevo 2016.

Kajakaši Kajak-kanu kluba "550" Žepče proteklog vikenda su otputovali u Ankaran-Slovenija na 15. Međunarodnu regatu Adria Ankaran 2016. I ovaj put žepacki kajakaši postigli su veliki uspjeh, te osvojili 11 medalja.

Iako imaju loše uvjete za trening i opremu, svojim trudom radom i ljubavlju prema kajaku, žepački kajakaši postižu zavidne rezultate. U konkurenciji 18 klubova, preko 300 takmičara, naši kajakaši su se izborili za 6 medalja.

Na 6. Međunarodnoj kajakaskoj regati Stjepan Stanić koja se održala u Bosanskom Brodu za Kajak-kanu klub "550" Žepče nastupilo 14 natjecatelja, a njih 8 osvojilo je ukupno 11 odličija. Kajak-kanu klub "550" Žepče je i ovaj put dokazao da je jedan od najtrofejnijih klubova sa područja naše općine.

Kajak Kanu Klub 550 Žepče je viceprvak II MEĐUNARODNOG KAJAKAŠKOG KUPA Biogradsko jezero, Crna Gora. Žepački kajakasi se u Žepče vraćaju sa osvojenim peharom za II mjesto i 21 medaljom.

Žepačke kajakašice ispunile obećanje i vraćaju se u žepče sa prvim ovogodišnjim medaljama. Djevojke su na današnjem natjecanju koje je održano u mjestu Runović, Republika Hrvatska, osvojile ukupno 5 medalja.