NK Žepče nastavlja da gazi, jučer je pao i Radnik iz Hadžića

-

Lider prvenstva u Žepče je stigao kao skoro pa savršena momčad prvenstva. Petnaest utakmica, četrnaest pobjeda, jedan remi i nula poraza uz pedeset jedan zabijeni gol i svega sedam primljenih. Jučer su konačno morali čestitati boljem od sebe.

Osamnaesto kolo Druge lige FBiH – Centar

NK Žepče – FK Radnik Hadžići 3-1

U utakmicu se ušlo s malo opreza na obe strane, a onda je Žepče uraganski došlo do 2-0. U 17. minuti Martinović je probio i s gol aut linije dao loptu u sredinu odakle Omerdić pogađa za 1-0. Samo dvije minute kasnije isti dvojac nakon kontre donosi novi pogodak. Martinović je istrčao kontru do protivničkih 16 metara, sjajno pronalazi Omerdića koji jedan na jedan pogađa za 2-0. U dvadeset prvom minutu Martinović je opet na isti način istrčao kontru, šutirao iskosa s desetak metara, ali golman gostiju krajnjim naporom spašava svoj tim od totalne katastrofe.

Drugi dio prvog poluvremena pripao je gostima koji su stvarali pritisak, ali bez ozbiljnijih prilika. Na odmor se otišlo s 2-0.

Drugo poluvrijeme Žepče je odradilo rutinski. Omerdić je u 59. sjajnim udarcem sa 16 metara pogodio svoj treći pogodak za 3-0 Žepča i kraj svih nadanja gostiju. Bilo je još nekoliko prilika, ali bez prave završnice. Gosti su do počasnog pogotka stigli u devedesetoj minuti kada je bilo kasno za bilo šta i kada je Žepče već čekalo kraj.

Vrijedi napomenuti kako je Žepče u 28. minuti ostalo bez jednog od glavnih igrača. Kristijanu Jukiću je pukla zadnja lože i čeka ga mjesec dana oporavka.

U narednom kolu Žepče gostuje kod Bosne u Sarajevu. Žepče je u prvom susretu na domaćem terenu slavilo rezultatom 4-1.