Natječaj za posao: Poslovna tajnica/Poslovni tajnik

Vinarija Povratak doo Žepče, na temelju ukazanih potreba , raspisuje natječaj za posao: "Poslovna tajnica/Poslovni tajnik " (1 izvršitelj).

Opis posla:

- korespondencija sa suradnicima, partnerima i klijentima;
- organiziranje sastanaka i vođenje evidencije poslovnih događaja;
- podrška kod pripreme i provedbe projekata;
- organizacija putovanja i sastanaka;
- priprema dokumentacije za knjigovodstvo, evidencija ulaznih računa;
- evidencija radnog vremena, prijave i odjave zaposlenika na obvezna osiguranja;
- priprema ugovora o radu;
- primanje stranaka i podrška svim posjetiteljima ureda i firme;
- podrška u realizaciji procesa ljudskih resursa i aktivnosti za zaposlenike;
- odgovornost za dostupnost i održavanje uredske opreme i materijala
- zaprimanje, evidentiranje i prosljeđivanje ulazne pošte i materijala tvrtke;
- arhiviranje dokumentacije i vođenje baza podataka;
- ostali administrativni poslovi po nalogu direktora ili Uprave

Potrebni uvjeti:
- VSS Ekonomskog smjera, SSS ekonomskog smjera
- Izražena komunikativnost i sklonost timskom radu
- Vozačka dozvola B kategorije
- informatička pismenost
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- radno iskustvo poželjno

Nudimo:
- Stimulativne uvjete rada
- Pozitivan radni ambijent

Mjesto rada:
- Orahovica 102, Žepče
- Pozivamo sve zainteresirane da svoje prijave, šalju putem elektronske pošte, na adresu: info@povratakwinery.com ili osobno dostave na adresu : Orahovica 102, Žepče svakim radnim danom od 7-16 sati.

Natječaj ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

ocijeni
(0 glasova)
Zepce.Ba - urednik

Tel.: +387 61 189 865

Email: zepce @ zepce.ba