Četvrta ovogodišnja utrka Premijer lige u brdskom biciklizmu održana je drugu godinu za redom na lokaciji Dobre vode na Trebeviću, u organizaciji Udruženja brdskih biciklista (MTBA) iz Sarajeva.U nastavku donosimo konačan poredak po kategorijama:

Hobby1
Poredak Startni broj Vrijeme Prezime i ime Klub/Grad
1 112 30:08:00 Šušak David BK Široki Brijeg
2 105 31:12:00 Kolar Kamer BK “POWER” / Sarajevo
3 110 31:54:00 Jurić Josip BK Livno
4 114 34:28:00 Čeliković David Kpl Vlasenica Vlasenica
5 104 41:38:00 Bulbulušić Vedad
6 101 42:07:00 Ramić Ibrahim BK “POWER” / Sarajevo
7 111 -1 ŽIGA Emir Extreme Sport Sarajevo
8 109 -1 ŽIGA Orhan Extreme Sport Sarajevo
9 107 DNF Mulic Kemal BK POWER
103 DNF Omerhadžić Amer

Hobby2
Poredak Startni broj Vrijeme Prezime i ime Klub/Grad
1 129 42:15:00 Osmanagić Muhamed KES Urban-X
2 131 46:58:00 Hrustanović Haris BK Mostar
3 121 47:12:00 Đekić Radovan BK Modriča
4 125 48:19:00 Svitlica Mihailo MTB Laktaši
5 123 51:05:00 Halilović Arnel BK Power
6 127 53:29:00 Aničić Dejan BK Kastel
7 130 53:41:00 Muftić Mirza MTB Breza
8 126 54:07:00 Grebenar Darko BK Vitez
9 132 54:18:00 Karadža Benjamin BK Puls
10 139 54:37:00 Kovacevic Aleksandar Kpl Vlasenica Vlasenica
11 138 55:15:00 Kovačić Filip BK Široki Brijeg
12 124 55:34:00 Ramić Dženan BK Power
13 140 58:30:00 Gakić Ivan MTBA
14 136 59:50:00 Abazović Saša BK Puls
15 135 DNF Mahmutović Ozrenko MTBA
16 133 DNF Pašić Mersad MTBA

Hobby3
Poredak Startni broj Vrijeme Prezime i ime Klub/Grad
1 155 37:53:00 Odak Toni BK Široki Brijeg
2 151 42:38:00 Ćosić Bojan BK Kastel
3 152 48:50:00 Paradžik Danijel BK Mostar
4 156 -1 Žiga Nermin Extreme Sport Sarajevo
5 154 Medić Slaven BK Široki Brijeg

Mlađi kadeti
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 64 0:31:40 BIH20001014 DERONJA IVAN BK LIVNO
2 66 0:33:15 BIH20000520 Barišić Zvonimir BK LIVNO
3 213 0:38:01 Hanić ALEM Ekstrem
4 69 -1 CRO20010611 Budimlić Mirko BK LUKS Racing Team
5 217 -1 BIH20011231 Mujezinović Amel BK Goražde

Kadeti
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 94 0:41:35 MNE19980303 Bojčeta Stefan BK Mornar
2 97 0:42:07 MNE19990609 Bajraktarović Nemanja BK Mornar
3 92 0:43:10 BIH1998 Dermanović Goran BK Summit
4 99 0:44:11 BIH19980808 Bužimkić Aziz KES Urban-X
5 212 0:45:08 BIH19990709 Bešlagić Adin BK Extreme
6 218 0:49:49 CRO19980722 Pedić Zvonko BK LUKS RAcing Team, Požega
7 215 0:53:34 BIH19980128 Cvitković Ivan BK Mostar
216 DNF BIH19980301 Ražanica Amil BK Goražde

Veterani
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 77 0:42:42 BIH19780910 Stijak Goran BK Kastel
2 74 0:48:25 BIH19771022 Božič Jelenko BK Modriča
3 72 0:49:38 BIH19730331 Derlić Adnan BK Pedala
4 79 0:55:41 BIH19770917 Banjac Slobodan BK Kastel

Juniori
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 41 0:49:43 BIH19970119 Barać Antonio BK Livno
2 45 0:50:06 BIH199771205 Liha Muhamed Bihać
3 52 0:58:57 BiH19960820 Šljivić Kristijan BK Summit
4 47 1:00:09 BIH19960621 Šabić Haris Bihać
5 54 1:03:57 BIH19970217 Hadžić Tarik BK Puls
6 42 1:05:52 MNE19971001 Belada Luka Putevima kralja Nikole
7 50 -1 BIH19970305 Midžić Edin Bihać
8 202 -1 BIH19971103 Vukovic Marko Kpl Vlasenica Vlasenica
9 201 -1 BIH19971103 Vuković Mladen Kpl Vlasenica
10 55 -3 BIH19960817 Ferhatović Denis BK Goražde

U23
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 30 1:18:11 MNE 19930518 Mulić Demir Ciklomont
2 219 1:19:43 MNE19940203 Nikčević Miloš Partizan
3 23 1:20:32 BiH 19950214 Crnčević Aleksa BK Summit
4 25 1:22:43 BIH19940831 Murić Benjamin Giro Factory Racing
5 220 -2 MNE19940701 Đapić Igor Nikbike
6 28 -2 BiH19950908 Keserović Loren Giro Factory Racing
7 203 -3 BIH19930703 Deurić Dejan Kpl Vlasenica

Elite
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 8 1:17:39 MNE19880424 Cerović Goran Biciklistički klub Pljevlja/Pljevlja
2 6 1:22:33 MNE19860222 Bezmarevic Radosav Tempo Niksic
3 15 1:23:54 CRO19920312 Skuzin Matej Bk Biker
4 11 1:27:19 BIH19890730 Kojić Mario BK Kastel
5 214 -2 Vidović Darko BK Mostar
6 13 -2 BIH19870809 Kabiljagić Samir KES Urban-X
7 10 -2 BiH19880114 Mandić Dragan BK Vitez

Žene
Poredak Startni broj Vrijeme Broj UCI licence Prezime i ime Klub/Grad
1 60 0:51:03 BIH19940619 Tanovic Lejla KBB Puls- Sarajevo
2 62 0:52:01 CRO 19970527 Pavilić Dea BK Biker Požega
3 57 0:55:53 BIH19981028 Mandušić Marina BK Livno
4 59 1:01:58 BIH19941113 Despotović Nikolina Trek team

(0 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba