Kao što smo i obećali, donosimo vam kompletan raspored i satnicu odigravanja utakmica na 5. Malonogometnom turniru mjesnih zajednica općine Žepče. Raspored i satnicu možete pogledati u nastavku teksta.

Srijeda,15.07.2015. 

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1

18:30

Globarica

Vitlaci

2

19:15

Ravne

Čusto Brdo

3

20:00

Tatarbudžak

Selište

4

20:45

Papratnica

Donja Golubinja

Četvrtak, 16.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1

19:00

Gornja Lovnica

Žepče

2

19:45

Lug-Brankovići

Ljubatovići

3

20:30

Gornja Ozimica

Milišić

4

21:15

Zenički Put

Radovlje

Subota,18.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Begov Han

Ciglane

2.

19:45

Ljubna

Brezovo Polje

3.

20:30

Željezno Polje

Želeća

4.

21:15

Osova

Donja Ozimica

Nedjelja,19.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Bistrica

Ljeskovica

2.

19:45

Goliješnica

Lupoglav

3.

20:30

Preko

Orahovica

4.

21:15

Ponijevo

Gornji Lug

Srijeda, 22.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Vitlaci

Žepče

2.

19:45

Globarica

Gornja Lovnica

3.

20:30

Ljubatovići

Čusto Brdo

4.

21:15

Lug-Brankovići

Ravne

Četvrtak, 23.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Bistrica

Goliješnica

2.

19:45

Gornja Ozimica

Preko

3.

20:30

Donja Golubinja

Radovlje

4.

21:15

Papratnica

Zenički Put

Petak, 24.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Ciglane

Brezovo Polje

2.

19:45

Begov Han

Ljubna

3.

20:30

Želeća

Gornji Lug

4.

21:15

Željezno Polje

Ponijevo

Subota, 25.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Lupoglav

Ljeskovica

2.

19:45

Milišić

Orahovica

3.

20:30

Selište

Donja Ozimica

4.

21:15

Tatarbudžak

Osova

Četvrtak, 30.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Gornja Lovnica

Vitlaci

2.

19:45

Žepče

Globarica

3.

20:30

Ravne

Ljubatovići

4.

21:15

Čusto Brdo

Lug-Brankovići

Petak, 31.07.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Preko

Milišić

2.

19:45

Orahovica

Gornja Ozimica

3.

20:30

Zenički Put

Donja Golubinja

4.

21:15

Radovlje

Papratnica

Subota, 01.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Ljubna

Ciglane

2.

19:45

Brezovo Polje

Begov Han

3.

20:30

Ponijevo

Želeća

4.

21:15

Gornji Lug

Željezno Polje

Nedjelja,02.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

Goliješnia

Ljeskovica

2.

19:45

Lupoglav

Bistrica

3.

20:30

Osova

Selište

4.

21:15

Donja Ozimica

Tatarbudžak

Napomena: Dvije najbolje ekipe iz svake grupe idu u dalje takmičenje.

 

OSMINA FINALA           1/8

Utorak, 04.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

A1

H2

2.

19:45

H1

A2

3.

20:30

B1

G2

4.

21:15

G1

B2

Srijeda, 05.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

C1

F2

2.

19:45

F1

C2

3.

20:30

D1

E2

4.

21:15

E1

D2

ČETVRTFINALE           1/4

Petak, 07.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

A1-H2

H1-A2

2.

19:45

B1-G2

G1-B2

3.

20:35

C1-F2

F1-C2

4.

21:15

D1-E2

E1-F2

 

POLUFINALE         1/2

Subota, 08.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

20:00

A1-H2/ H1-A2

D1-E2/ E1-F2

2.

21:00

B1-G2/ G1-B2

C1-F2/ F1-C2

F I N A L E

Ponedjeljak, 10.08.2015.

R.br.

Satnica

Ekipa 1

Ekipa 2

1.

19:00

                     utakmica za

III mjesto

2.

20:00

                     utakmica za

I mjesto

G R U P E

R.br.

           „A“

             „B“

             „C“

        „D“

1.

Globarica

Lug-Brankovići

Gornja Ozimica

Papratnica

2.

Gornja Lovnica

Ravne

Preko

Zenički Put

3.

Žepče

Čusto Brdo

Orahovica

Radovlje

4.

Vitlaci

Ljubatovići

Milišić

Donja Golubinja

 

 

R.br.

         „E“

„F“

             „G“

         „H“

1.

Begov Han

Željezno Polje

Bistrica

Tatarbudžak

2.

Ljubna

Ponijevo

Goliješnica

Osova

3.

Brezovo Polje

Gornji Lug

Lupoglav

Donja Ozimica

4.

Ciglane

Želeća

Ljeskovica

Selište

 

(0 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba