Donosimo vam konačan izgled tablica nakon 3. kola takmičenja po grupama, kao i raspored utakmica na 5. Malonogomentom turniru MZ Općine Žepče:

„A“                  Go-razlika Bodovi
Žepče              18:5       9
Gornja Lovnica   9:6        6
Globarica         15:10      3
Vitlaci               1:22      0

„B“                 Go-razlika Bodovi
Lug-Brankovići  14:7       7
Ljubatovići      10:12      6
Čusto Brdo       7:7       4
Ravne             9:14       0

„C“                Go-razlika Bodovi
Gornja Ozimica 28:4       9
Preko             21:8       6
Orahovica       8:11       3
Milišić             1:35       0

„D“                Go-razlika Bodovi
Zenički Put     5:2        6
Papratnica      6:3        4
Radovlje        7:10       4
Donja Golubinja 6:9      3

„E“               Go-razlika Bodovi
Begov Han     8:1       7
Ljubna         10:4       5
Vinište         10:6       4
Ciglane         4:21      0

„F“               Go-razlika Bodovi
Željezno Polje 11:4       7
Ponijevo        13:5       6
Gornji Lug      10:10      4
Želeća            2:17      0

„G“                Go-razlika Bodovi
Bistrica           15:8       7
Ljeskovica      14:12      4
Lupoglav        10:9       4
Goliješnica      10:20      1

„H“               Go-razlika Bodovi
Tatarbudžak   11:8       7
Osova           10:8       4
Donja Ozimica  5:7       3
Selište            6:9       3

OSMINAFINALA 1/8
Utorak, 04.08.2015.

1. 19:00 C1 – Gornja Ozimica F2 - Ponijevo
2. 19:45 B1 – Lug-Brankovići G2 - Ljeskovica
3. 20:30 A1 - Žepče H2 - Osova
4. 21:15 G1 - Bistrica B2 - Ljubatovići

Srijeda, 05.08.2015.

1. 19:00 F1 – Željezno Polje C2 - Preko
2. 19:45 H1 - Tatarbudžak A2 – Gornja Lovnica
3. 20:30 E1 – Begov Han D2 - Papratnica
4. 21:15 D1 – Zenički Put E2 - Ljubna

ČETVRTFINALE 1/4

Petak, 07.08.2015.

1. 19:00 A1-H2 C1-F2
2. 19:45 B1-G2 D1-E2
3. 20:30 H1-A2 F1-C2
4. 21:15 G1-B2 E1-F2

POLUFINALE 1/2

Ponedjeljak, 10.08.2015.

1. 20:00 A1-H2/C1-F2 G1-B2/ E1-D2
2. 21:00 B1-G2/D1-E2 F1-C2/ H1-A2

F I N A L E

Srijeda, 12.08.2015.

1. 20:00 utakmica za III mjesto
2. 21:00 utakmica za I mjesto

(0 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba