Prva utakmica koja je ispred košarkaša KK Orlovik Žepče u nastavku sezone je utakmica sa vrlo nezgodnom ekipom OKK Čelik koja se igra u subotu 23.01.2016. godine od 18,30 sati u sportskoj dvorani KŠC "Don Bosco" u Žepču.

-"Bez obzira sto se Čelik nalazi 3 mjesta iznad na tabeli A1 Lige, naša ekipa definitivno ima šanse u ovoj utakmici", - uvjereni su žepački košarkaši.

-"Pojačani Mirzom Begagićem, koji je u Orlovik došao preko zimskog prijelaznog roka, te sa svim ostalim igračima koje posjeduje, naša ekipa ima izglede da izvuče povoljan rezultat iz ove utakmice" - navode iz Uprave KK Orlovik.

Naravno, zbog rivalstva između ova dva kluba, očekuje se puno više publike nego do sad.

Napominjemo, cijena ulaznice je 2 KM, a na štandu ispred sale možete kupiti i sezonsku kartu.

(0 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba