Žepče upisalo nova tri boda

-

Jučer je u Žepču pao Vis, a s nova tri boda Žepče se probilo na drugo mjesto. Remi Borca i Napretka. Sastav: J.Jurić, D.Hadžić (65’ D. Miličević), K.Jukić, T.Jukić, N.Tadić, V.Lučić (75’ K.Grahić), I.Šimić, K.Ivešić, J.Slišković (45’ A.Tadić), J.Vrbić i N.Tadić-Panter. Već u prvom napadu Tadić-Panter doveo je Žepče u vodstvo.

Žepče je dominiralo, imalo više od igre i stvaralo prilike. Najviše je prijetio Tadić-Panter. U 41. minuti Tadić-Panter postiže pogodak koji sudac poništava zbog ofsajda.

Drugo poluvrijeme počelo je slično. Početnu dominaciju nakon desetak minuta igre okrunio je Vrbić. Na 3:0 povisio je Tadić-Panter.

Petaest minuta prije kraja kapetan Ivešić zaradio je crveni karton. S igračem manje završili su i gosti koji su dobili crveni pet minuta prije kraja susreta.

Počasni pogodak za goste postigao je Rahmanović.

Prvoplasirani Borac i drugoplasirani Napredak u Tetovu su odigrali 2:2. Žepče se zahvaljujući tom ishodu probilo na drugo mjesto i smanjilo zaostatak za Borcom na tri boda uz utakmicu manje.

U idućem kolu Žepče će ugostiti ekipu Kosmosa, a potom slijedi veliki derbi u Tetovu.