Manifestacija Izbor sportaša općine Žepče za 2013. godinu u organizaciji Sportskog saveza Općine Žepče od ove godine nosi naziv „Kristalno sunce“. Svečana dodjela priznanja najuspješnijim sportašima bit će upriličena 24. januara 2014. godine u kino dvorani „Doma kulture“ Žepče uz bogat kulturno-zabavni program. U nastavku donosimo nominovane po kategorijama.

Kategorija: Najbolji sportaš

Nominovani:

RK Žepče- Matej Sarajlić (senior)

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Toni Matijević (junior)

Karate klub «Gazija» Žepče- Šefik Tutnjić (junior)

NK «Žepče» Kristijan Jukić (senior)

Kategorija: Najbolja sportašica

Nominovani:

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Danijela Ćavara (junior)

ŽOK Žepče- Sabina Omerčić (junior)

Karate klub «Viktoria» Žepče- Antonia Jakić (junior)

SRD «Bosna» Žepče- Merima Omerčić (senior)

Karate klub «Gazija» Žepče- Aida Mujčin (kadet)

Kategorija: Najbolji mladi sportaš

Nominovani:

RK Žepče- Stjepan Keškić (kadet)

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Petar Lukić (junior)

Karate klub «Viktoria» Žepče- Ivo Jozinović (pionir)

KK Žepče- Tomislav Širić (junior)

SRD «Bosna» Žepče- Belmin Bajrić (junior)

Judo klub «Mahnjača» Žepče- Zemir Pehlivanović (kadet)

Karate klub «Gazija» Žepče- Eldin Šišić (kadet)

KK «Orlovik» Žepče- Kerim Bijedić (junior)

Kategorija: Najbolja mlada sportašica

Nominovani:

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Slađana Vujić (junior)

ŽOK Žepče- Sara Šačić (pionir)

Karate klub «Viktoria» Žepče- Nataša Josipović (pionir)

KK Žepče- Ivana Lončar (kadet)

Kategorija: Najbolja muška ekipa

Nominovani:

RK Žepče- RK Žepče

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Kajak-kanu klub «550» Žepče

Karate klub «Viktoria» Žepče- Juniorska ekipa kluba

KK Žepče- Juniorska ekipa kluba

KK «Orlovik» Žepče- Juniorska ekipa kluba

NK «Žepče»- NK «Žepče»

Kategorija: Najbolja ženska ekipa

Nominovani:

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Kajak-kanu klub «550» Žepče

ŽOK Žepče -ŽOK Žepče

Karate klub «Viktoria» Žepče- Kadetska ekipa kluba

KK Žepče- Kadetska ekipa kluba

Kategorija: Najbolji trener

Nominovani:

RK Žepče- Pero Zekić

Kajak-kanu klub «550» Žepče- Ivan Šupuković

Karate klub «Viktoria» Žepče- Mato Jakić

Karate klub «Gazija» Žepče- Hasib Telalović

NK «Žepče»- Tado Tomas

Kategorija: Najbolji sportaš s invaliditetom

Nominovani:

STK Žepče- Franjo Udovičić

HVIDR-a Žepče- Marko Tadić-stolni tenis

Jedan od medijskih pokrovitelja ove manifestacije biće i portal Zepce.Ba, tako da ćete sva dešavanja oko ove manifestacije moći pratiti i ovdje. Uskoro ćemo postaviti i oficijelnu anketu za izbor sportaša čiji će ishod, uz žiri, biti jedna od zvaničnih ocjena prilikom odabira pobjednika.

(8 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba