Načelnik Općine danas je upriličio prijem za učenike osnovnih i srednjih škola s područja naše općine koji su se takmičili i ostvarili dobre rezultate na takmičenjima iz matematike, fizike, njemačkog i engleskog jezika.

Na početku prijama sve prisutne je pozdravio Ilija Barešić, pomoćnik načelnika pri Službi za opću upravu i društvene djelatnosti, te uputio iskrene čestitke za postignute uspjehe. Također je poželio svim učenicima da i dalje nastave raditi i truditi se, te da postižu još bolje rezultate.

I načelnik Općine Žepče Mato Zovko je čestitao svim dobitnicima nagrada, te im zahvalio što na ovaj način, osim što promoviraju sebe, promoviraju i svoju općinu. Također je naglasio da je ovo već 6. godina kako se ovakvi prijemi održavaju, te da ovim žele pokazati učenicima da ih osim škole, prati i Općina i da oni svojim primjerom pomažu Općini pri daljnjem radu i organiziranju školstva na našoj općini.

(Postaja / Zepce.Ba / Foto: Ivan Ćurić)

(0 glasova)

Autor teksta

Zepce.Ba

Tel.:   +387 61 189 865

Email: zepce @ zepce.ba

Web stranica: https://www.zepce.ba