Načelnik održao prijem učenika generacije osnovnih i srednjih škola

Autor: Urednik
141 pregleda
A+A-
Reset

Dana 22. juna 2026.godine, općinski načelnik Mato Zovko upriličio je prijem za učenike generacije osnovnih i srednjih škola s područja općine Žepče. Prijemu su također nazočili: pomoćnik za opću upravu i društvene djelatnosti Ilija Barešić i viši stručni suradnik za obrazovanje, sport i kulturu Alem Delić.

Općinski načelnik čestitao je nazočnim učenicima generacije na izvrsnim rezultatima i zapaženim školskim uspjesima. Ovom prilikom Načelnik je poručio učenicima da nastave biti najbolji primjer mladima u našoj lokalnoj zajednici, te istaknuo da Općina Žepče kontinuirano ulaže u školsku infrastrukturu kako bi se stvorili što kvalitetniji uvjeti za rad i razvoj učenika i nastavnog osoblja.

Na kraju susreta, načelnik i suradnici su učenicima uručili prigodne novčane nagrade i poželjeli im uspjeh pri upisu u željene srednje škole i na fakultete.

Učenici generacije srednjih škola, školske 2025/26. godine su: Rijad Grabus SMŠ “Žepče“ Žepče, Una Uzunović SMŠ “Žepče“ Žepče, Rafael Slišković KŠC „Don Bosco“ TOŠ, Žepče, Karlo Klarić KŠC „Don Bosco“ Gimnazija, Žepče i Selma Avdić Glazbena škola „Katarina Kosača Kotromanić“ Žepče.

Učenici generacije osnovnih škola, školske 2025/26. godine su: Ena Zekić Glazbena škola „Katarina Kosača Kotromanić“ Žepče, Lemana Useinoski OŠ „Begov Han“ Begov Han, Ena Zekić OŠ „Žepče“ Žepče, Ahmed Mujčić OŠ „Žepče“ Žepče, Nikola Perković OŠ „Fra Grga Martić“ Ozimica, Davud Efendić OŠ “Abdulvehab Ilhamija“ Željezno Polje.

Ne propustite