Predsjednik NS ZDK Begagić kod načelnika Zovke

Autor: Urednik
43 pregleda
A+A-
Reset

Predsjednik Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona gosp. Muhamed Begagić posjetio je Općinskog načelnika Matu Zovko. Predsjednik Begagić se zanimao za stanje u Žepču kada je ovaj sport u pitanju, s posebnim interesiranjem za stanje u Nogometnom klubu Žepče.

Načelnik Zovko je informirao Begagića da je još prošle godine izabrano novo rukovodstvo NK Žepče i da očekuje ponovno formiranje prve ekipe.

Ne propustite