RK Žepče ostvario još jednu pobjedu: RK Lukavac – RK Žepče 23:28

-

Rukometaši iz Žepča ostvarili su još jednu gostujuću pobjedu i to u Lukavcu , gdje su savladali istoimene domaćine rezultatom 23:28. Strijelci za gostujuću ekipu: Tešanović i Ćušković po 6, Ćoruša, Karahasanović i Sarajlić po 3, Kresić i Nakić po 2, Šumić, Mrkonjić i Barbarić po 1 pogodak… Raspoloženi su bili i golmani : Ćoruša s14 i Barbarić s 2 odbrane.

Ovom pobjedom je ekipa Žepča upisala nova tri boda na gostovanju kod solidne ekipe iz Lukavca.

Početak susreta su bolje otvorili domaćini uspijevajući održavati vodstvo do sredine prvoga poluvremena, nakon čega Žepčaci preuzimaju stvari u svoje ruke, te se na poluvrijeme odlazi s dva gola razlike u korist rukometaša iz Žepča.

Kako je završeno prvo, tako je otpočelo i drugo poluvrijeme, kako u rezultatskoj, tako i u igračkoj inicijativi Žepčaka.

Važno je napomenuti “veliku” minutažu i zapažen učinak žepačkih juniora u ovoj pobjedi. I u trenucima kada se u sastavu Žepčaka nalazio veći broj juniora ekipa je uspjela da se rezultatski odlijepi i privede mirno susret u svoju korist.

Ovom pobjedom ponovo smo zasjeli na drugo mjesto na tabeli Prve lige BiH – grupa Sjever. Nakon 6 odigranih utakmica naši rukometaši ostvarili su 5 pobjeda i s gol razlikom od +39 imaju 15 osvojenih bodova.