KK Orlovik sampion A2 lige sjever

Autor: Urednik
10 pregleda
A+A-
Reset

Danas je ekipa KK “Orlovik” Zepce u Banovicima protiv ekipe KK “Litva” iz Banovica pobjedom u gostima osigurala plasman u A1 kosarkasku ligu i to rezultatom 77-66. Dakle sada su sve sumnje za odlazak u visi rang takmicenja otklonjene, te u iducoj sezoni nas najbolji tim mozemo gledati u direktno u A1 ligi. Ovom prilikom portal zepce.ba/25/ cestita svim igracima, navijacima i simpatizerima kluba, a posebno treneru KK "Orlovik" Zepce, Senadu Preldzicu Zili kako na upornosti i zalaganju, tako i na dosadasnjim rezultatima uz zelje da iducu sezonu igraju jos bolje. Naprijed sampioni!

Ne propustite