Poveži se putem

Sponzorirani članci

Prevent Žepče: Oglas za posao – više osoba

Objavljeno

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okruženju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalifikacije, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vašu biografiju i motivacijsko pismo.

Tražimo profesionalne i motivirane kandidate za potrebe širenja proizvodnih kapaciteta za radno mjesto:

Šivač-više izvršilaca (m/ž)
Mjesto rada: Žepče

Opis radnog mjesta:
• Šivanje artikala na šivaćem stroju

Od kandidata očekujemo:
• Završena SSS
• Radno iskustvo je poželjno ali nije odlučujući uslov
• Samostalnost i odgovornost na radu

Nudimo mogućnost obuke i razvoja, rad u mladom i stručnom timu
te sigurna i redovna primanja.

Advertisement

Zainteresovani kandidati se mogu javiti putem telefona 032 888 500, poštom na adresu “Prevent Specials” d.o.o. Žepče, 72230 Žepče, ili na e-mail adresu posao @ prevent.ba .

Oglas ostaje otvoren petnaest dana od dana objavljivanja (do 17.11.2020)

Sektor za ljudske resurse, Prevent

Više informacija o Prevent grupaciji u BiH potražite i na našoj zvaničnoj stranici www.preventgroup.ba.