-

Kajak Kanu Klub 550 Žepče je viceprvak II MEĐUNARODNOG KAJAKAŠKOG KUPA Biogradsko jezero, Crna Gora. Žepački kajakasi se u Žepče vraćaju sa osvojenim peharom za II mjesto i 21 medaljom.

Svojim trudom, odricanjem i treninzima, prvenstveno za sebe, a onda i za svoj klub, medaljama su se okitili:

Stjepan Vranjković -jedna srebrna.

Takođe za Klub su nastupili Ivan Šupuković-predsjednik Kluba, Amar Skenderović i Toni Matijević. U pratnji kajakasa išli su tajnik kluba Mirko Matijević i drzavni sudac Frano Šupuković koji je bio sudac na Startu.
Kajakaši se uz medalje vraćaju sa osvojenim mnogim novim prijateljstvima .

-“U Crnoj Gori su nas ugostili kao da smo njihovi najbliži, te se ovim putem zahvaljujemo organizatoru Kajak klubu Morača- CG, Upravi Nacionalnog parka “Biogradska gora”, kao i glavnom sponzoru “Jelinak” Žepče koji nam je omogućio prijevoz.

Ekipno prvo mjesto zauzela je ekipa Kajak kluba Begej-Zenjanin SRB, ekipno drugo mjesto zauzela je ekipa domaćina – Kajak Klub Morača Podgorica -CG.

Pored navedenih, na Kupu su nastupili i klubovi Kajak kanu rafting klub Drina Zvornik-BiH, Kajak kanu klub Sava -Gradiška -BiH i Veslačko društvo Trebišnjica- Trebinje -BIH.