Sport

NK Žepče: Kadeti i dalje neporaženi, juniori opet uvjerljivi

Objavljeno

-

Kadeti NK Žepče nastavljaju svoj niz nepobjedivosti. U sedam utakmica upisali su četiri pobjede i tri remija. Juniori se lagano približavaju vrhu. U zadnje tri utakmice upisali su tri pobjede zabivši petnaest golova. Kadeti Žepča u derbiju osmog kola remizirali su na domaćem terenu protiv Iskre iz Bugojna. Gosti su bili jedno mjesto i dva boda ispred Žepča, a ovim ishodom to su i zadržali. Iako su naši imali više od igre i veći broj prilika, to ipak nisu okrunili pogotkom i pobjedom.

Juniori su u posljednja dva kola deklasirali dva Igmana, a pogledom na tablicu isto se očekivalo i danas. Gosti iz Bugojna u dosadašnjih sedam kola skupili su samo jedan bod. Nakon osmog kola njihov učinak je ostao isti.

Goste je načeo Martinović već u prvoj minuti susreta. U šestoj minuti Iskra je ostala s igračem manje i uveliko umanjenim šansama da išta napravi u Žepču. U 31. Matej Jukić glavom pogađa za 2:0, a pet minuta kasnije Budimir postavlja konačnih 3:0. U drugom dijelu igra se primirila. Žepče je imalo inicijativu i nekoliko dobrih prilika, ali se rezultat iz prvog dijela nije mijenjao.