NK Žepče protiv zeničkog Rudara ostvario najveću ovosezonsku pobjedu

-

U okviru 21. kola Druge lige FBiH – Centar, nogometaši NK Žepče visokom pobjedom, rezultatom 6:0, savladali zenički Rudar. Iako su gosti malo bolje ušli u susret i u prvih dvadesetak minuta stvorili više prilika, nogometaši Žepča u drugom dijelu prvog poluvremena su preuzeli inicijativu i uz dva pogotka Selimovića otišli na odmor s vodstvom od 2-0.

Gostujuća ekipa u drugom poluvremenu nije imala nikakvih izgleda. Već u 56. minuti Lučić je pogodio za 3-0 i otklonio sve dileme oko pobjednika, ako ih je uopće i bilo. Tri minute kasnije svoj hattrick zaokružio je osamnaestogodišnji Selimović koji je minutu kasnije napustio teren ispraćen aplauzom s tribina.

Svoj drugi pogodak na ovoj utakmici Lučić zabija u 66. minuti, a desetak minuta kasnije upisao je i svoj hattrick donijevši tako Žepču najveću ovosezonsku pobjedu.