NK Žepče: Remi kadeta i juniora, seniori slavili sa 6:0

-

U vrhunskoj utakmici koju su pružile obje kadetske ekipe, Žepče je došlo u vodstvo preko Denisa Hadžića koji sjajno pronalazi Nikolu Budimira koji loptu zakucava u mrežu Travničana.  U drugom poluvremenu susreta domaćin uspijeva izjednačiti za 1:1.

Ekipa Žepča je u drugom poluvremenu imala par veoma ozbiljnih situacija, ali na kraju rezultat je ostao 1:1.

Juniori su remizirali u utakmici koja je obilovala mnoštvom šansi. Međutim, prisutni na stadionu su mogli vidjeti po dva pogotka na obe strane. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:1 za NK Travnik, a stijelac prvog gola Rijad Šogolj.

U drugom poluvremenu Žepče dolazi do izjednačujućeg gola. U posljednjoj minuti susreta Žepčaci nisu iskoristili šanse, te na kraju rezultat ostaje 2:2.

U devetom kolu Druge lige FBiH – grupa Centar, seniori Nogometnog kluba Žepče, na domaćem terenu, savladali su goste iz ilijaša rezultatom 6:0.

Golove su postigli Babić 1, Slišković 2 i Lučić 3 gola.