NK Žepče u polufinalu KUP-a ZDK

-

U jučerašnjoj četvrtfinalnoj utakmici KUP-a ZDK, na gradskom stadionu u Žepču, pobjedom nad Krivajom i rezultatom 4-2, NK Žepče se plasirano u polufinale kantonalnog KUP-a.

Utakmica je odlično počela za našu ekipu. U 14. minuti Galić je nakon kornera pogodio za vodstvo. Pet minuta kasnije golman gostiju griješi, a Lučić pogađa za 2-0. Nakon drugog gola na treći smo čekali svega jednu minutu, a za sigurno vodstvo pogodio je Martinović. Sa 3-0 se otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu Žepče je imalo više od igre, a sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca vodstvo od 4-0 donio je Preldžić u 70. minuti. U zadnjih dvadeset minuta gosti su uspjeli ublažiti poraz, ali se vrlo lako moglo dogoditi da dožive totalnu katastrofu. U dvadeset minuta sigurne prilike su propustili Jurić, Jorgić, Grahić i Slišković dva puta, no pobjeda ni u jednom trenutku nije došla u pitanje.