Nogometaši NK Žepče na pragu ulaska u viši rang takmičenja

-

Pobjedom protiv Gradine Žepče je nastavilo savršen proljetni niz. Četiri pobjede u četiri utakmice. Ovog vikenda u pogonu su bile sve selekcije i ponovno, kao i u prošlom kolu postigli odlične rezultate i to:

Predpioniri:
NK”Usora”-NK”Žepče” 0:1,strijelac Ramljak Marin. U zadnjih 5 utakmica 13 bodova, zadnji poraz prošle jeseni.

Pioniri:
NK”Usora”-NK”Žepče” 1:2, strijelci Marinović Franjo i Kuko Rijad.

Kadeti:
NK”Žepče”-FK”Igman” Ilidža 2:2

Juniori:
NK”Žepče”- FK”Igman” Ilidža 4:1

Seniori:
NK”Žepče”-NK”Gradina” Doboj Jug 1:0

Pogotkom Ilije Šimića u devetom minutu Žepče je slavilo protiv Gradine. Lučić je nakon prekida ubacio loptu u šesnaesterac gostiju, a Šimić bez većih problema pogodio mrežu gostujućeg vratara.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez većih prilika na obje stranu. U drugom dijelu Žepče je imalo blagu inicijativu, ali Kresić, Šimić, Tadić i Martinović nisu iskoristili svoje prilike.

Treba napomenuti i kako je Žepče bilo oslabljeno za dvojicu standardnih igrača. Kristijan Jukić nije nastupao zbog tri žuta kartona dok je Josip Slišković pauzirao zbog ozljede.

U idućem kolu Žepče će na gostovanje kod Visa u Kosovu.

Poslije jesenjeg zaostatka od 3 boda seniorska ekipa NK Žepče je na prvom mjestu sa prednošću od 3 boda, a samim tim i na pragu za ulazak u viši rang takmičenja.