Odlični rezultati žepačkih karataša na 4. Karate turniru Novi Sad Open

-

Prošlog vikenda je u organizaciji Sotokan karate saveza Srbije i Karate federacije Vojvodine u novosadskom Spensu održan 4. Karate turnir Novi Sad Open. Učestvovalo je oko 30 klubova i preko 280 takmičara iz svih zemalja regiona.

Na takmičenju su učestvovali i najbolji momci iz Karate kluba “Gazija” iz Žepča, te u svojim kategorijama pokazali najbolju vještinu.

Šefik Tutnjić je u teškoj kategoriji juniori osvojio zlatnu medalju, dok je Fejzić Alija u lakoj kategoriji juniora također zauzeo prvo mjesto. Treće zlato donio nam je Šaban Grašarević koji je bio najbolji u kategoriji kadeti.

Čestitamo našim šampionima i zahvaljujemo im što su naš Klub, Žepče i Bosnu i Hercegovinu predstavili na najljepši način, osvojivši najjača odličja na ovom prestižnom međunarodnom takmičenju.