Sutra centar Žepča bez vode

Autor: Urednik
42 pregleda
A+A-
Reset

Iz JP “Komunalno” Žepče obavještavaju korisnike gradskog vodovoda da će sutra 06.11.2019. god. u vremenu od 8,00 do 11,00 sati doći do prekida u isporuci vode u zgradi “Žepčanka” (zgrada bivšeg SDK) i u dijelovima ulica Sarajevska i Stjepana Tomaševića.

Do prekida u isporuci vode doći će zbog radova na priključenju na vodovod novog poslovno-stambenog objekta kod Osnovne škole.

Korisnike molie za razumijevanje i strpljenje.

Ne propustite