U 16. kolu Druge lige – Centar, NK Žepče poražen od FK Bosna Sema rezultatom 1:3

-

U 16. kolu i prvoj utakmici nastavka sezone Druge Lige FBiH – Centar, NK Žepče je na gradskom stadionu u Žepču ugostio ekipu FK Bosna Sema. Izjednačena igra i nekoliko prilika sa obje strane okarakterisale su početak prvog poluvremena. Nakon nepažnje odbrane gostiju, u 28. minuti, Žepčaci su došli u vodstvo od 1-0. Strijelac za vodstvo domaćih je bio Slišković Josip.  Sa ovim rezultatom je i završeno prvo poluvrijeme.

Nastavak utakmice u drugom poluvremenu je pokazao dominaciju gostiju u svim segmentima igre. Posjed lopte, agilnost i kreativnost u igri su bili na strani gostiju. Ovakav način igre je brzo doveo do rezultatskog preokreta i Bosna Sema je u 55. minuti preko Dudo Edina došla do izjednačenja od 1-1. Isti igrač je u 78. minuti Bosnu doveo u vodstvo od 1-2. Nastavak dominacije i kontrola igre je potvrđena u 88. minuti pogodkom Đono Admira i konačnim rezultatom 1- 3.