U komšijskom derbiju nogometaši Natrona bolji NK Žepče

-

U subotu 31.10.2015. godine na gradskom stadionu u Žepču, u sklopu 13. kola Druge lige FBiH – Centar, nogometaši NK Žepče odigrali su veliki komšijski derbi protiv maglajskog Natrona. Obje ekipe su u sjajnim formama i nalaze se u vrhu prvenstvene ljestvice.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:1, a strijelac za maglajski klub bio je Muratović.

U drugom poluvremenu pobjedu Natrona u komšijskom derbiju potvrdio je Pašalić za konačnih 0:2.

Bila je ovo četvrta uzastopna pobjeda momčadi Tade Tomasa, koji u posljednja četiri meča imaju fenomenalnu gol razliku od 11:0.

NK Žepče je u narednom, 14. kolu slobodno, a već u 15. kolu koje se igra 14.11.2015. godine, na domaćem terenu dočekuje ekipu NK Azot.