U pripremnoj utakmici pritiv kombinovane ekipe Čelika Žepčaci remizirali

-

Na B terenu SRC-a Kamberovića polje pred 100 gledalaca, odigrana je pripremna utakmica kombinovanog sastava Čelika i NK Žepče, a na kraju je bilo 1:1.

Gosti iz Žepča puno bolje otvaraju susret i kontrolisali su igru. Već u 15. minuti dolaze do vodstva, a sa više od 20 metara udaljenosti Marko Jorgić je šutirao i lobovao Adilovića za 0:1. U 53. minuti Čelik dolazi do izjednačenja. Asistent Vladimir Grahovac ubacuje sa dvadesetak metara iskosa, a Goran Popović na drugoj stativi prima loptu i pogađa za konačnih 1:1.

Čelik-Žepče 1:1 (M. Popović 53’ / Jorgić 15)

Sudije: Karić, Delić. Alihodžić.

Čelik: A. Adilović, G. Popović, Kazazić, Bureković, H. Adilović, Grahovac, Heco, Duraković, Kasumić, Šabanović, Imamović. U drugom poluvremenu su u igru ušli: Vehabović, Hadžikadunić, T. Adilović, Čolić, Palislamović Trener: E. Beganović.

Žepče: Mujičić, N. Tadić, Jukić, Rašić, Bakula, A. Tadić, Lučić, Grahić, Slišković, Aganović, Jorgić. U drugom poluvremenu su u igru ušli: Lovrić, Okanović, Martinović, Bakić, Kresić, Miličević. Trener: D. Hadžić.