Sport

Žepčaci poraženi od Kaknja rezultatom 33:26 (17:12)

Objavljeno

-

Nakon pobjede nad vodećom Krajinom(31:27), izabranici trenera Nedžada Zaimovića uvjerljivo su porazili i favoriziranu ekipu Žepča. Već u prvom poluvremenu stekli su pet golova prednosti (17:12), koju su sačuvali do kraja i uzeli bodove još jednom favoritu.

Igrač utakmice bio je kapiten Dino Sabljaković, koji je postigao 12 pogodaka i na najbolji način potvrdio svoju formu. I ova utakmica, kao i ostale u nastavku prvenstva, pokazale su koliko je njegovo odsustvo u jesenjem dijelu prvenstva predstavljalo gubitak za mladu ekipu Kaknja.

KAKANJ – ŽEPČE 33:26 (17:12)

Sportska dvorana u Kaknju. Gledalaca 150. Sudije: Edis Brkić (Ilidža) i Damir Ahmetašević (Banovići). Delegat: Alkibijar Hamidović (Banovići).

KAKANJ: Čehajić, Šehić, Talić, Spahić 1, Zaimović 4, Demir 2, Bjelopoljak 3, Zahirović 4, Hadrović, Bevrnja 2, Velispahić 5, Sabljaković 12. Trener: Nedžad Zaimović.

ŽEPČE: Čoruša, Vrdoljak, Penava, Abdurahmanović 9, Ćušković 4, Đerić 3, Šumić 5, Barbarić, Hrustanović 4, Bakula, Andrijević, Krešić 1, Matijević, Jozinović, Dunđer, Gero. Trener: Enes Avdić.