Žepče i nakon trećeg kola bez bodova

-

Nakong odigranog trećeg kola Druge nogometne lige – Centar na stadionu Luke, TOŠK je stigao do treće prvenstvene pobjede, dok je Žepče još uvijek bez bodova. Derbi starih rivala, po nemogućim vremenskim uslovima za igru, donio je šest pogodaka.

TOŠK-u nije trebalo puno vremena da povede protiv ekipe iz Žepča. Već u 13. minuti je načeta mreža gostiju, a samo 7 minuta kasnije Sadin Bašić zabija drugi pogodak za TOŠK.

U 23. minuti, samo 3 minute poslije drugog pogotka, sjajni Anid Travančić postiže pogodak za veliko vodstvo od 3:0.
Pred kraj prvog poluvremena Žepče postiže pogodak, te se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 3:1 u korist našeg TOŠK-a.

Igrala se 50. minuta susreta, kada Travančić postiže svoj drugi pogodak.

Zadnjih 10 minuta utakmice rezultat je smanjen na 4:2, koji ostaje do kraja meča nepromjenjen.

NK TOŠK Tešanj – NK Žepče 4-2
13’ S.Bašić (1-0)
20’ S.Bašić (2-0)
23’ A.Travančić (3-0)
40’ J.Slišković (3-1)
50’ A.Travančić (4-1)
75’ N.Tadić – Panter (4-2)