Žepče u gostima deklasiralo SAŠK Napredak rezultatom 5:0

-

U okviru 17. kola Druge lige FBiH grupa Centar, izabranici Damira Hadžića danas su bez većih problema na gostujućem terenu deklasirali ekipu SAŠK-a.

Žepče je u vodstvo došlo u 22. minuti sjajnim pogotkom Jorgića sa šesnaest metara na asistenciju Lučića. Desetak minuta kasnije još jedan dalekometni šut završava u mreži domaćina. S dvadeset metara precizan je bio Goran Jurić.

Ako su domaći i mislili da će u drugom dijelu doći do boda te nade nisu dugo trajale. U 54. minuti s dvadeset pet metara pod samu prečku pogodio je Filip Relotić. Desetak minuta prije kraja svoj drugi pogodak na današnjoj utakmici upisuje Jorgić. Par minuta kasnije po drugi put na listu strijelaca upisuje se i Jurić koji s 20 metara sjajno pogađa iz slobodnjaka. Golman domaćih danas jednostavno nije imao rješenje za šuteve van 16 metara.

Bila je ovo peta utakmica u nizu bez poraza za Žepče. Upisane su četiri pobjede i jedan remi uz gol razliku 18:4. S ova tri boda Žepče je zasjelo na petu poziciju prvenstvene ljestvice, a u narednom kolu stiže lider prvenstva, Radnik Hadžići.