Žepču zaslužena tri boda u utakmici protiv Mladosti iz Župče

-

Po jako teškim uslovima i kiši Žepče je upisalo više nego zasluženu pobjedu nad Mladosti iz Župče. Nakon odigranih utakmica juniora i kadeta teren i nije izgledao baš sjajno po kišnom vremenu, ali dvjestotinjak gledatelja moglo je uživati u odličnoj utakmici.

Povelo je Žepče već u devetoj minuti preko Šimića, da bi gosti izjednačili u 32. nakon prekida. U međuvremenu dominiralo je Žepče, Mladost bez ideje i želje da krene naprijed.

U drugom dijelu opet je dominiralo Žepče, krenulo se na sve ili ništa, što se na kraju i isplatilo. Nakon velikog pritiska Šimić je osamnaest minuta prije kraja pogodio za 2-1 i oduševljenje na tribinama. Iako se očekivalo da gosti krenu po izjednačenje, to se nije desilo. Žepče je i dalje napadalo sa željom da napuni mrežu gostiju, a u 88. minuti za konačnih 3-1 pogađa Kristijan Ivešić.

U narednom kolu Žepče je slobodno, a za 14 dana na svom terenu dočekuje starog rivala Usoru.