Fan zona BH reprezentacije i u Žepču

Autor: Urednik
6 pregleda
A+A-
Reset

Dragi Žepčaci, Bosanci i Hercegovci, dragi zmajevi, obavještavamo Vas da će u petak, 6.9.2013.god. i utorak, 10.9.2013.god. sa početkom u 20,00h na poligonu OŠ “Žepče” biti organizovano gledanje u video projekciji ( 6×4 ) dvomeč – utakmice između reprezentacije Bosne i Hercegovine i Slovačke.

Pozivamo sve iskrene navijače Bosne i Hercegovine, da se odazovu u što većem broju, kako bismo našoj reprezentaciji dali jedinstvenu i bezrezervnu podršku iz našeg grada Žepča.

REPREZENTACIJA TE TREBA – BUDI ZMAJ, DOĐI NA POLIGON !

Ne propustite