Foto i video: Kajakaši KKK-a “550” Žepče osvojili KUP Crne Gore

-

Članovi Kajak kanu kluba “550” Žepče proteklog vikenda učestvovali su na Otvorenom KUP-u Crne Gore u kajaku na mirnim vodama. Takmičenje je održano u parku prirode Biogradska Gora na Biogradskom jezeru. Na regati je učestvovao veliki broj klubova iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine u svim uzrasnim kategorijama.

Kajakaši Kajak kanu kluba “550” Žepče, i ovaj put, zabilježili su izuzetne rezultate ovojivši 13 medalja, od čega  5 zlatnih, 6 srebrnih i dvije bronzane.

-Mia Matijević u kategoriji kadeta i mlađih juniora osvojila je dvije zlatne medalje,
-Mario Jurić u kategoriji mlađih junior osvojio je zlatnu i u kategoriji juniora srebrnu medalju,
-Ivona Vranjković u kategoriji pionira osvojila je zlatnu, a u kategoriji mlađih kadeta srebrnu medalju,
-Armin Rizvanović u kategoriji juniora osvojio je zlatnu i u kategoriji seniora bronzanu medalju,
-Franka Matijević u kategoriji pionira osvojila je srebrnu i mlađih kadeta bronzanu medalju,
-Toni Matijević u kategoriji seniora osvojio je srebrnu medalju,
-Stjepan Vranjković u kategoriji mlađih kadeta osvojio je srebrnu medalju i
-Milan Rajković u kategoriji pionira osvojio je srebrnu medalju.

U ekipnom poretku klub iz Žepča osvojio je prvo mjestio, što znači da su se u Žepče vratili sa glavnom nagradom i peharom za ovojeni Kup Crne Gore u kajaku na mirnim vodama.

Ovo je ujedno i prvi Državni KUP koji je osvojila ova žepačka ekipa, što im od srca čestitamo i želimo da i ubuduće nastave naš grad predstavljati u najljepšem svjetlu.