Nakon rezultata juniora 15:0, seniorska ekipa NK Žepče slavila rezultatom 5:0

-

U okviru trinaestog kola Druge lige FBiH – Centar, seona 2018./2019., nogometaši NK “Žepče” jučer su ugostili i bez većih problema s visokih 5-0 savladali ekipu Jedinstva.

Žepče je bilo bolje od samog početka susreta, a već u 16. minuti Krehmić donosi vodstvo Žepču. Sedam minuta kasnije Jukić osvaja loptu na svojoj polovici, prolazi dvojicu protivničkih igrača i s 25 metara pogađa za 2-0. To je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Deset minuta igre u drugom dijelu bilo je dovoljno da Žepče zabije za 3-0. Goran Jurić je odličnom loptom uposlio Adžića koji sam izlazi pred golmana gostiju, prolazi ga i zabija na prazan gol. Dvadesetak minuta prije kraja Jurić je upisao još jednu sjajnu asistenciju. Petom je sa stative vratio loptu u sredinu odakle Martinović lagano pogađa za 4-0. Pet minuta prije kraja Martinović je upisao asistenciju, a Adžić svoj drugi gol na današnjoj utakmici. Bilo je to i konačnih 5-0, mada je moglo biti i puno više da je bilo mirnoće u završnici.

Žepče u narednom kolu gostuje kod osmoplasirane Usore koja za Žepčom zaostaje pet bodova. Utakmica će se odigrati u nedjelju u 13.30h na stadionu Topolik u Žabljaku.