Rukometaši Žepča pobjedom od 28 razlike završili prvi dio sezone

-

Danas je u dvorani KŠC “Don Bosco” u Žepču odigran meč 11. kola Prve lige FBiH – grupa Sjever u rukometu, a domaći tim RK Žepče je pobijedio RK Krajina rezultatom 45:17 (23:8).

Domaći tim je već od starta nametnuo svoj ritam igre te poveo sa 8:0 i bilo je samo pitanje razlike s kojom će slaviti. Već na poluvremenu je bilo +15, a rezultat na semaforu nakon 30 minuta igre je bio 23:8.

U drugom poluvremenu nazirala se i pobjeda od 30 razlike, međutim Žepčaci su “povukli ručnu”, a trener Josip Klarić je priliku za minutažu dao i mlađim igračima. U konačnici domaći tim je slavio rezultatom 45:17.

Najefikasniji kod momčadi Žepče su bili Ilijan Filipović sa devet pogodaka, Darko Matijević sa sedam, te Enis Suljević i Karlo Klarić sa po šest.

Kod Krajine se šest puta u listu strijelaca upisao Benjamin Hamulić, a četiri puta Ermin Samardžić.

Za Žepčake je ovo bio šesti ovosezonski trijumf u 10. utakmici, dok je Krajina osvojila samo bod na devet odigranih utakmica.

Sezona se nastavlja nakon zimske pauze, a Žepčaci će u prvoj utakmici drugog dijela sezone ugostiti tim ŠR Čelik Junior, koji je vodeći na tabeli s maksimalnih 10 pobjeda.