Poveži se putem

Sport

U borbi za prvo mjesto na tabeli rukometaši Žepča savladali Konjuh II iz Živinica rezultatom 31:23 (17:11)

Objavljeno

-

Jučer, u srijedu 08.04.2015. godine, u sportskoj dvorani KŠC “Don Bosco” u Žepču pred oko 150 gledatelja odigrana je zaostala utakmica 13. kola Prve rukometne lige BiH – grupa sjever između ekipa RK Žepče i RK Konjuh II Živinice.

Od početka utakmice naši rukometaši su bili bolji od gostujućih igrača, pa je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 17:11 u korist Žepčaka.

I u drugom poluvremenu terenom su vladali domaći, a krajnji ishod utakmice je bio 31:23 za ekipu RK Žepče.

Kako su nam rekli iz Uprave kluba, u ovoj utakmici ne bi da izvajaju pojedince, jer je igra bila timska i pobijedila je ekipa.

U okviru 14. kola koje je na rasporedu u subotu 11.04.2015. godine u derbiju kola rukometaši Žepča gostuju u Kaknju.