I nakon trećeg kola rukometaši bez bodova, u narednom kolu se očekuje prva pobjeda

-

Na krilima Purića i Bjelopoljaka rukometaši Kaknja savladali Žepče. Rukometaši Kaknja igraju sjajno u novoj sezoni Prve lige Federacije – grupa Sjever. U trećem kolu pred domaćom publikom ekipa Nedžada Zaimovića je savladala Žepče rezultatom 39:22.

Rukometaši Kaknja predvođeni sjajnim Sabljakovićem i Purićem nisu imali milosti za Žepčake i već nakon prvih 30 minuta igre domaći su imali prenodst od šest golova razlike (20:14).

U drugom poluvremenu u potpunosti je slomljen otpor izabranika trenera Bajraktarevića, dok je na drugoj strani veći dio drugog poluvremena Zaimović odmorio svoje glavne igrače. Na kraju se čak 11 igrača domaćeg tima upisalo u listu strijelaca.

Najbolji igrač susreta bio je Admir Purić sa 10 golova, od toga je devet postigao u prvom poluvremenu. Šest golova je postigao Bjelopoljak, a po četiri Sabljaković i Đuhera.

Na drugoj strani najbolji je bio Barbarić sa šest golova, dok je Mrkonjić postigao gol manje.

Na golu Kaknja su briljirali Čutura i Čehajić koji su i u ovom susretu branili po 30 minuta. Oba golmana Kaknja su ubilježili po osam odbrana.