Nogometaši NK Žepče odigrali i petu utakmicu bez poraza – FK Borac Jelah – NK Žepče 2-2

-

U sklopu osamnaestog kola Druge lige FBiH, grupa Centar, nogometaši Žepča odigrali su i petu proljetnu utakmicu bez poraza i to u gostima u Jelahu. Domaći su odlično otvorili utakmicu i već u trećoj minuti pogotkom Durmiševića stigli do vodstva. Do kraja poluvremena i jedna i druga ekipa imale su po nekoliko prilika, ali je ostalo 1-0.

Kako je počelo prvo poluvrijeme tako je počelo i drugo. Subašić je na samom startu povećao vodstvo Borca na 2-0, ali jako brzo Jorgić Žepče vraća u igru smanjivši na 2-1. Dvadesetak minuta prije kraja susreta Jurić je s bijele tačke pogodio za zasluženi bod na teškom gostovanju u Jelahu.

FK Borac Jelah – NK Žepče 2-2

U narednom kolu naša ekipa je domaćin posljednjeplasiranoj Mladosti.