-

Kajakaši i kajakašice iz Kajak-kanu kluba “550” Žepče vratili su se sa “Međunarodne eko regate Trebinje 2014” sa dobrim rezultatima. Naši momci i djevojke zajedno su osvojili 12 medalja i to 5 zlatnih 4 srebrne i 3 bronzane medalje, te su u ukupnom poretku klubova iz
Srbije: Tarket Bačka palanka, Sintelon Bačka palanka, Begej Zrenjanin,
Hrvatske: Mračaj Runovići,
BIH: 550 Žepče, Sava Gradiška, Trebišnjica Trebinje,

Crne Gore: Morača Podgorica zauzeli ekipno treće mjesto, poslje prvaka srbije kluba Begej Zrenjanin i prvaka Hrvatske Mračaj Runovići.

Naši kajakaši i kajakašice su stigli presretni u Žepče i sa ovim natjecanjem njihova veslačka sezona za ovu godinu je završila.

Sada imaju pauzu do 1.studenog/novembra, a onda počinju treninzi na suhuom, ukoliko to dozvole novčani resursi, jer su im za takve treninge potrebne sprave za veslanje na suhom koje će, nadaju se, uz pomoć svojih sponzora i Općine žepče uspjeti kupiti i pripremiti se da iduće godine snađno napadnu na 1 mjesto u državi.