Sa vrućeg banovićkog parketa Žepčacima samo jedan bod

-

U subotu 29.11.2014. godine Rukometni Klub Žepče je osvojio jedan bod na “vrućem” banovićkom parketu i zadržao visoku drugu poziciju na tabeli. U dvije srazmjerno ravnopravne ekipe, domaćin nošen bučnom podrškom sa tribina bolje otvara susret i vodi 4:2 u osmoj minuti.

Nakon početnih slabih minuta gostujuća ekipa iz Žepča preokreće rezultat na 5:6 u 14 minuti, da bi domaćin pojačao ritam igre i otišao na rekordno vodstvo od četri zgoditka prednosti u 24 minuti pri rezultatu 13:9, te sami kraj prvog dijela pripada Žepčacima koji smanjuju na jedan zgoditak zaostatka (15:14), tako da prvi dio završava sa minimalnim vodstvom banovićkog Rudara.

Drugo poluvrijeme nam nudi vrlodobrih 15-16 minuta gostiju iz Žepča koji “na krilima” braće Barbarić (Slavena i Josipa) odlaze na visokih četri zgoditka prednosti pri rezultatu 22:26, da bi nakon tog uslijedio neobjašnjiv pad u igri gostiju koju domaćin koristi i vraća se u igru i aktivan rezultatat, te zgodicima u 59 i 60 minuti uspijeva da isčupa jedan, ali za njih vrlo vrijedan bod.

Strijelci za RK ŽEPČE: Čusković i Zaimović po 8, Barbarić i Đurić po 6, Hrustanović 3 i Nakić 2 zgoditka.
U domaćoj ekipi treba izdvojiti standardno dobre Ivanisevića sa 9, te Čamdzića i Jukića sa po 7 postignutih zgoditaka.

RK RUDAR Banovići – RK ŽEPČE 33:33 (15:14)
JU SKC BANOVIĆI
Suci: Kadić/Tursić
Delegat: Hukić
Sedmerci: domaći 5/4, gosti 5/5
Isključenja: domaći 8 minuta, gosti 8 minuta
Gledatelja: 300

I za kraj ove najuspješnije jesenje polusezone RUKOMETNOM KLUBU ŽEPCE slijedi još jedan istinski derbi koji direktno odlučuje o jesenjem viceprvaku, kada u goste dolazi ekipa Bosne iz susjednog Tešnja.
Pozivamo gledatelje da u nedelju (07.12.2014 godine) dodju u što većem broju i da svojim fer i sportskim navijanjem budu igrač više za domaću ekipu.