Žepčaci viceprvaci – RK ŽEPČE – RK BOSNA 25:24 (14:8)

-

Za početak ovog iscrpnog izvješća treba pohvaliti vratare obe ekipe sa naglaskom da je domaći vratar Dario Čoruša odnio tijesnu pobjedu nad gostujućim vratarom Arminom Bradarićem i tako uz pomoć svojih suigrača uknjižio nova tri boda i svojoj ekipi zabetonirao drugu poziciju u Ligi.

Krenimo redom. Domaći dobro otvaraju susret, 10. minuta bilježimo 5-2, 20. minuta 9:5, da bi se na odmor otišlo sa komotnih +6 za Žepčake.
Drugo poluvrijeme je počelo rekordnim vodstvom od +7, da bi nakon toga uslijedio nalet Tešnjaka koji se primiču na dva zgoditka zaostatka u 48. minuti pri rezultatu 20:18. Sama završnica pripada Žepčacima koji u 59. minuti imaju +3 pri rezultatu 25:22, da bi uporni gosti u 60. minuti sa dva zgoditka postavili konačnih 25-24.

RK ŽEPČE – RK BOSNA 25:24 (14:8)

Suci: Konjicanin/Memic oba Visoko
Delegat:Hamidović
Gledatelja: 400
Isključenja : domaći 14min, gosti 6min.
Sedmerci: domaći 3/3, gosti 7/5
Strijelci za Žepčake: Čušković 6, Karahasanović 4, Sl.Barbarić, Hrustanović i Zaimović po 3, Đurić i Šumić po 2 zgoditka.
Strijelci za Tešnjake: Bradarić K. 7, Stanojević, Tucaković i Isaković Z. po 3, Mujkanović 2, Mahmutagić i Isaković H. po 1 zgoditak.

Za kraj jesenje polusezone ne možemo a da ne spomenemo neke detalje. Pored osvojenog visokog drugog mjesta, za napomenuti je vrlo bitno da se Rukometni klub Žepče vratio neporažen sa svih gostujućih terena u Ligi, a kao domaćin upisao sve pobjede osim nad ekipom Krajine iz Cazina koja se Žepačkom gledateljstvu predstavila kao premijerligaška ekipa. Rezime polusezone: 9 utakmica, 7 pobjeda, 1 rezime, 1 poraz, 22 boda.