NK Žepče na domaćem terenu savladao maglajski Natron

-

U nedjelju 22.04.2018. godine u okviru 23. kola Druge lige F BiH – Centar, odličnom igrom Žepče je na domaćem terenu došlo do tri zaslužena boda protiv ekipe maglajskog Natrona.

Domaći su od samog starta utakmice krenuli na pobjedu, nizale su se prilike, tresla se i stativa, a prvi gol se čekao 28 minuta. Lučić je izborio i realizirao kazneni udarac. Desetak minuta kasnije nakon sjajne kontre Žepča Lučić je bio u prilici da opet pogodi, ali svoju priliku ne koristi, a nakon odbijene lopte u petercu gostiju najbolje se snalazi danas odlični Martinović koji loptu šalje pod rašlje za vodstvo Žepča od 2-0.

S 2-0 se otišlo i na odmor. Gosti su u drugom dijelu uspjeli smanjiti rezultati na 2-1, ali je Žepče bolju igru okrunilo pogotkom Jurića iz slobodnog udarca s 30 metara za konačnih 3-1.

U narednom kolu Žepče gostuje kod Radnika u Hadžićima.