Žepču velika tri boda u Zavidovićima

-

Nogometaši Žepča danas su slavili treću uzastopnu pobjedu. U Zavidovićima je pala Krivaja. Loš start i uvodna tri poraza polako se zaboravljaju. Žepče iz kola u kolo igra sve bolje. Nakon domaćih pobjeda nad Mladosti i Usorom, današnja žrtva bila je Krivaja. Bila je to ujedno i prva gostujuća pobjeda ove sezone.

Žepče je puno bolje otvorilo utakmicu koja je od početka išla samo u jednom smjeru. Već u sedmom minutu Slišković je izašao sam pred golmana, ali puca ravno u njega i propušta sjajnu priliku da već u startu donese prednost Žepču. No, iskupio se Slišković u 38. U solo akciji nanizao je nekoliko igrača domaćih i pogodio za slavlje velikog broja navijača Žepča na tribinama.

I u drugom dijelu Žepče je imalo više od igre, a to u 57. okrunjava Slišković svojim drugom pogotkom. Nakon ubačaja Tadića – Pantera glavom je lako matirao golmana Krivaje. Pet minuta kasnije domaći imaju svoju najbolju priliku na utakmici, ali pokušaj odlazi tik pored vratnice.

I dok se čekao treći gol Žepča i rješenje utakmice desilo se ono najgore. U 89. domaći stižu do smanjenja rezultata, ali ne i do izjednačenja. Tri boda na kraju odnosi bolja ekipa.

Žepče se ovom pobjedom probilo do šeste pozicije na ljestvici. U narednom kolu u Žepče stiže Famos koji je danas s 5-2 svladao Pobjedu i trenutno drži četvrtu poziciju s tri boda više od Žepča.

Sastav: J.Jurić, M.Bakula, K.Jukić, M.Čančar, A.Tadić, V.Lučić(87′ K.Grahić), I.Šimić, J.Slišković, K.Ivešić, M.Jorgić(57′ I.Martinović) i N.Tadić – Panter.